Frank Tehnika on sündmuste produktsiooniga tegelev ettevõte, mis on välja kasvanud tuntud üritusturundusettevõttest Frank Events. Meie kaubamärgi perekonnaga liitus hiljuti ka seiklusturismiga tegelev 360 Kraadi. Oleme eraldiseisva ettevõttena tegutsenud 2 aastat, kuid osana Frank Eventsi meeskonnast oluliselt kauem ning kõigil meie võtmerollides olevatel inimestel on valdkonna töökogemust üle 10 aasta. Meie tegutsemisaja vältel oleme olnud usaldusväärseteks partneriteks sündmuste läbiviimisel kümnetele suurtele ja väiksematele ettevõtetele nii Eestist kui ka välismaalt, riigiasutustele, mittetulunduslikele organisatsioonidele, välisriikide saatkondadele ja ka eraisikutele tähtpäevade tähistamisel, näiteks sünnipäevadel ja pulmas.

Heli- ja valgustehnika olemasolu ning kasutamine ürituste korraldamisel on täna peaaegu, et hädavajalik. Seda nii päevasel ja ka õhtusel üritusel. Suudame pakkuda standartseid ja erilahendusi, mis sobivad Sinu poolt valitud keskkonda. Suur osa ruumidest on erilise tehnilise eripärasusega. Heli- ja valgustehnika parima lahenduse saamiseks kaasame tehnilise produktsiooni planeerimise protsessi valdkonna spetsialistid. Suudame pakkuda uusi lahendusi ning luua kaasaegseid ja osalejaid ahhetamapanevaid kontseptsioone. 

Videomapping, tehnillised ülekanded (otsepildid, livestreaming), liikuvad kujundid, meeleolu loov valgustus ja kvaliteetne helitehnika on märksõnad, mille najal annab sündmuse korraldamisel mitmes suunas varieeruda ja eristuda ning muuta iga sündmus meeldejäävaks elamuseks.